анонсы

РОБЕРТ ШЕКЛИ В РЕАНИМАЦИИ
Дочь писателя Аня Шекли просит о помощи.

Обнародована официальная информация о состоянии здоровья писателя Роберта Шекли, легенды американской фантастики. Сейчас Роберт Шекли находится в реанимации в киевской клинике «Борис». Две недели назад у него отказало легкое, некоторое время он не мог говорить. В Киев из Америки уже выехала семья писателя.

полный текст здесь

L’ART POUR L’ART

Виставка L’art pour l’art — це кращі зразки плакатів, створених мюнхенським дизайнерським бюро Mendell&Oberer для різноманітних культурно-мистецьких інституцій. Тобто, це "мистецтво", створене для "мистецтва".
полный текст здесь

ЄВРОПЕЙСЬКА ЦИФРОВА БІБЛІОТЕКА

Шість європейських країн — Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща та Угорщина — оголосили підтримку нового проекту "Європейська цифрова бібліотека".
полный текст здесь

НОВЫЙ ОТЧЕТ
ИЛЬИ ЧИЧКАНА


С 12 мая галерея L-Art представляет выставку Ильи Чичкана "POPSART". Это первый после долгого перерыва персональный проект художника.
полный текст здесь

ПРОСТІР 13-31

13-31 травня галерея "Гончарі" пропонує відвідати виставку Юлії Бородай "Простір 13-31" (емаль). Це окремий самодостатній таємничий світ, де немає випадковостей, лише відзеркалення, вторення, параллель між подібними гончарством і емаллю, мистецтвом прадавнім і мистецтвом сьогоднішнім, змінилась лише оболонка, техніка передачі складної мови.
полный текст здесь


страница календаря

БЛАЖЕННЫ НЕ ВИДЕВШИЕ,
НО УВЕРОВАВШИЕ


Следующее воскресенье после пасхального называют Антипасхой и вспоминают в этот день апостола Фому. Несмотря на свидетельство других учеников, Фома не решался верить в чудо Воскресения до тех пор, пока он сам не увидит на руках воскресшего Господа ран от гвоздей и не вложит перста руки своей в ребра Его, пронзенные копьём.
полный текст здесь

ПАСХА, ГОСПОДНЯ ПАСХА!

Пасха — главный христианский праздник, который называют "Царем дней" и "Праздником праздников".
полный текст здесь

ОСАННА В ВЫШНИХ

Праздник Входа Господня в Иерусалим, или Вербное воскресенье, начинает 6-ую неделю Великого поста, которая называется Неделей «Ваий», «Цветоносной», «Цветной».
полный текст здесь

Культурный тренажер. Интернет-журнал о культуре / Страница календаря / Любитель киевской старины. Да веселятся небеса ДА ВЕСЕЛЯТСЯ НЕБЕСА

7 апреля православные празднуют Благовещение Пресвятой Богородицы.
полный текст здесь
архив новостей

27 лютого 2006 року
30 січня 2006 року
03 січня 2006 року
12 декабря 2005 года
05 декабря 2005 года
28 ноября 2005 года
21 ноября 2005 года
14 ноября 2005 года
07 ноября 2005 года
24 октября 2005 года
17 октября 2005 года
03 октября 2005 года
19 сентября — 26 сентября 2005 года
05 сентября 2005 года
29 августа 2005 года
22 августа 2005 года
08 августа 2005 года
01 августа 2005 года
25 июля 2005 года
01 июля — 01 июня 2005 года
01 июня — 12 апреля 2005 года


Повна карта розділів:
Арт: 1 2
Книжки: 1 2 3 4 5 6 7
Кіно та театр: 1 2 3 4 5
Музика: 1
Цікаве: 1
Магія світла

Травень 09, 2005 р., понеділок.

Вперше на пострадянському просторі, галерея "Арт-Блюз" (Київ) пропонує вам познайомитися з творчісттю італійського митця.

Антоніо Тамбурро — один з найпопулярніших сучасних італійських живописців. Протягом останніх років він займає перші позиції в професійних арт-рейтингах Европи, США і Канади, його масштабні персональні виставки з грандіозним успіхом пройшли у всіх столицях світу. Антоніо Тамбурро постійний учасник різноманітних міжнародних форумів сучасного мистецтва, його роботи неодноразово виборювали нагороди та удостоювались дипломів.

Випускник Академій образотворчого мистецтва в Неаполі та Римі, Антоніо Тамбурро вже наприкінці 60-х активно вривається в мистецьке середовище Італії, та дуже швидко знаходить своє місце серед творчої еліти цієї країни. Великі персональні виставки, одна за одною проходять в Римі, Неаполі, Перуджі. Ним починають цікавитися престижні галереї, критики та куратори. Це час створення декорацій для декількох опер, значних монументальних творів, серед яких особливо відзначають серію фресок для церкви Сан Феличе в рідному місті художника.

Кінець 70-х — 80-ті — час викладацької діяльності в Академії образотворчого мистецтва в Сполето, монументальних рабіт в «Salone dell’Armatura», великої фрески в церкві Санта Марія Ассунта в Перуджі, фрески для міста Комо та фресок для маленького містечка провінції Болонья, фасади будинків в якому розписані найвідомішими сучасними художниками. Великі персональні виставки проходять у Вероні та Санремо. Виставка "Джульєтти Тамбурро", на якій було представлено 37 робіт живописця, і проходила в будинку Джульєтти в Вероні, мала неабиякий успіх.

90-ті принесли Тамбурро всесвітню славу, його виставки і акції почали організовувати в Парижі, Берліні, Торонто, та численних містах Сполучених Штатів Америки.

Антоніо Тамбурро в своїх полотнах майстерно використовує світло, лінію і колір. Його тематика — різноманітні настрої, щоденні мотиви, що сильно накладаються на місто та оточуюче середовище, зображаючи зміст випадкових подій. Особливе місце відводиться світлу, яке завдяки своїм якостям відкриває несподівані риси знайомих об’єктів. Він пише своєрідний ностальгічний світ, в якому кожен глядач знаходить щось індивідуальне, бачить свою історію.

Сам автор не вважає свої роботи академічними, для нього фігуративний живопис — це в першу чергу можливість передавати сильні емоції.

Виставка триває з 11 до 24 травня.

Джерело: галерея «Арт-блюз».