анонсы

UKRFACE

Офіційний українізатор для Microsoft Office 2003 викладений до вільного завантаження. Архів лежатиме на зазначеній сторінці до 30 днів після останнього завантаження. Тобто, якщо раз на місяць хтось завантажуватиме файл, він знаходитиметься за цією адресою довічно.
полный текст здесь

"ВОКРУГ СВЕТА" — УКРАИНСКИЙ ВАРИАНТ

В октябре 2005 года в Украине увидел свет первый номер многим знакомого с детства журнала "Вокруг света". Издание считается одним из первых в мире журналов, всецело посвященных познавательной тематике.
полный текст здесь

ГРУЗИЯ-ФИЛЬМ

С 12 октября по 22 ноября в семи городах Украины пройдет Фестиваль "Золотая серия грузинского кино". На открытие Фестиваля в Киев специально приехал грузинский режиссер Резо Чхеидзе.
полный текст здесь

РІЗДВЯНІ ПОДАРУНКИ

"Піккардійська Терція" готує Різдвяну програму, яку збирається презентувати 24 грудня в Національній опері у Києві. Аби принести задоволення якомога більшій кількості шанувальникам, співуча шістка планує того дня дати два повнотривалих концерти.
полный текст здесь

СУЧАСНА ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ТРАДИЦІЙНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ

Ніна Матвієнко та Сергій "Шура" Гера роблять спільний пісенник. Кружальце міститиме 11 народних пісень, заспіваних Примадонною, а сучасного оздоблення їм надасть, зрозуміло, Шура. Доробок намічено завершити до кінця жовтня.
полный текст здесьКОРЕЯДА

Всеукраїнський фестиваль корейської культури вже удесяте на декілька жовтневих днів занурить гостей в атмосферу східного світу. Приємних та — найголовніше — нових усім вражень, адже обрії мають розширюватись, а культури зближувати людей.
полный текст здесь

ДНИ КОРЕЙСКОГО КИНО

Посольство Республики Корея в Украине с 6 октября 2005 представляет фестиваль "Дни корейского кино". Показы пройдут в Киеве, Одессе, Харькове, Донецке, Запорожье, Днепропетровске, Львове. В программе романтическая драма "День" и романтические комедии "Если бы у меня была жена", "Сделай это!".
полный текст здесь

ЕВРОПЕЙСКИЙ ДЕНЬ ЯЗЫКОВ

Отмечаемый ежегодно 26 сентября, Европейский День Языков собрал в Луганске участников Второй Международной конференции. Темой обсуждения исследователей из разных стран стала тема межкультурных коммуникаций.
полный текст здесь
архив новостей

27 лютого 2006 року
30 січня 2006 року
03 січня 2006 року
12 декабря 2005 года
05 декабря 2005 года
28 ноября 2005 года
21 ноября 2005 года
14 ноября 2005 года
07 ноября 2005 года
24 октября 2005 года
17 октября 2005 года
03 октября 2005 года
19 сентября — 26 сентября 2005 года
05 сентября 2005 года
29 августа 2005 года
22 августа 2005 года
08 августа 2005 года
01 августа 2005 года
25 июля 2005 года
01 июля — 01 июня 2005 года
01 июня — 12 апреля 2005 года


Повна карта розділів:
Арт: 1 2
Книжки: 1 2 3 4 5 6 7
Кіно та театр: 1 2 3 4 5
Музика: 1
Цікаве: 1
Нівроку йому!

Жовтень 17, 2005 р., понеділок.

14-16 жовтня відбувається ХІІ Всеукраїнський фестиваль "Нівроку". Наразі ця забава залишається найзнаковішим молодіжним дійством Тернополя, його галасливою візитівкою. Завдяки цьому злету місто здобуло слави рок-міста. Як і переважна більшість фестів, "Нівроку" має непорушні устої: показувати молоді Тернопілля сучасну Україномовну рок-музику в різних її вагових категоріях та прочитаннях, при чім зробити то обов'язково без залучення загальновизнаних "поводирів".

Рік від року керманичі дійства запрошують до участі гурти, яких по-суті не чути-не видно в телерадіопросторі, або ж які сьогодні йно набирають обертів і з часом перетворяться на провідних виконавців. Зокрема, в першій половині 90-х через підмостки "Нівроку" пройшли Плач Єремії та Мертвий Півень, потім на них піднімалися Мотор'ролла, Танок На Майдані Конго, Тартак і От Вінта!, а минулого року просто неба заграли ТОЛ, АННА, та Фактично Самі зі своєї відвертою програмою "Курва, кам бек!". До слова, Ірена Карпа, без якої нині годі уявити цей непримиренний гурт, вперше вийшла на "велику" сцену саме на "Нівроку-1999". Там же скидав стару луску й Тартак: ватага саме почала карколомно змінювати склад і звучання. Ну а Мотор'ролла практично виросла на Тернопільських концертах.

За повідомленням іменної сторінки nivroku.te.ua, цьогоріч у забаві братимуть участь: Злобні Нігери (Evil Niggaz) (Кременчук), Андерсон (Київ), Ніагара (Львів), БОРЩ (Київ), Despot (Тернопіль), Роллікс (Херсон), Strigoii (Київ), Ot Vinta (Рівне), Ананас (Ів.-Франківськ), Da Bitt (Одеса), Etwas Unders (Київ), NuTone (Чоп), Квадраджесіма (Київ), Імола (Тернопіль), Холодне Сонце (Тернопіль).

За словами організаторів, з кожним роком відбирати гурти стає і легше, і важче водночас. Легше, бо їхня кількість стрімко примножується; однак вишукувати серед нових імен щось направду самобутнє, гідне уваги, а головне пророчити тих, хто незабаром стане знаним в Україні стає дедалі важче. "Вихід тут один — ми змушені прискіпливіше ставитися до бажаючих заграти на "Нівроку", — каже голова фесту Олександр Домбровський. — Як показує час, ніби вгадуємо".

Збігла добра жменя літ відтоді, коли "ніврокувці" вперше в Україні взяли лозунг "Слухай Своє!" за гасло фестивалю. Організатори не приховують, ба! навіть гордяться тим, що перейняли його від заклику "Свій до Свого — по Своє!", під яким у 1930-х роках Українці на наших західних теренах успішно конкурували з чужинськими економічними потугами, розвивали нехай і в підневільних умовах свою національну господарку.

Не оминають запитів життя і нинішні організатори "Нівроку". Минулорічне гасло "Слухай Своє — Обирай Своє!" змінилося на "Слухай Своє — Збережи Своє!" Йдеться про збереження історико-культурної і природної спадщини, яким багате Тернопілля (понад 30% усіх існуючих замків в Україні, печери, річкові відпочинкові місцини, древні містечка та селища тощо).

Затійники дійства вбачаються фест однією зі складових ланок у привабленні подорожуючої молоді до свого краю, а тому "Нівроку 2005" пригледів собі новий майданчик: літню естраду в парку ім.Т.Шевченка, за крок від Тернопільського Ставу. Поруч зі сценою буде розбите наметове містечко для приїжджих, планується студентський гуртожиток.

nivroku.te.ua