анонсы

КОЛИСАНКИ РОСАВИ

Росава повністю завершила працю над платівкою колискових. Співунка не стала мастити голову собі та іншим із заголовком співаника і назвала його просто, однак із милозвучною заковинкою: "Колисанки".
полный текст здесь

ПІСНЯР-ПИСЬМЕННИК

Ватажок "Скрябіна" Кузьма (Андрій Кузьменко) вирішив, мабуть таки, не на жарт пробитися в письменницьке середовище. Пісняр тільки-но нещодавно завершив писати свою першу в житті книжку, але вже нині має наполовину готовим наступний доробок.
докладніше тут

МІЖ НАМИ І НЕЮ

Збірка одинадцятьох львівських поеток "Ми і Вона", вперше презентована українським читачам в рамках "Форума видавців" у Львові, буде 9 листопада презентована в Києві, в арт-кафе "Квартира Бабуїн" на Подолі (вул. вул. Хорива, ?), о 19 годині.
полный текст здесь

ДО 45-РІЧЧЯ ЛЕДІ Ю

В івано-франківському видавництві "Місто-НВ" щойно вийшла друком книжка, присвячена Юлії Тимошенко та приурочена до її 45-річчя. Видання вміщує статті та інтерв'ю лідера партії "Батьківщина", починаючи з квітня 2001 року.
полный текст здесь
архив новостей

27 лютого 2006 року
30 січня 2006 року
03 січня 2006 року
12 декабря 2005 года
05 декабря 2005 года
28 ноября 2005 года
21 ноября 2005 года
14 ноября 2005 года
07 ноября 2005 года
24 октября 2005 года
17 октября 2005 года
03 октября 2005 года
19 сентября — 26 сентября 2005 года
05 сентября 2005 года
29 августа 2005 года
22 августа 2005 года
08 августа 2005 года
01 августа 2005 года
25 июля 2005 года
01 июля — 01 июня 2005 года
01 июня — 12 апреля 2005 года


Повна карта розділів:
Арт: 1 2
Книжки: 1 2 3 4 5 6 7
Кіно та театр: 1 2 3 4 5
Музика: 1
Цікаве: 1
Нове британське кіно

Листопад 21, 2005 р., понеділок.

V Фестиваль Нового британського кіно цього року відбуватиметься з 1 до 25 грудня в шести містах України:

Київ — 1-8 грудня — кінотеатр "Україна",
Харків — орієнтовно 7-12 грудня — кінотеатр "Кінопалац",
Дніпропетровськ — орієнтовно 1-5 грудня — кінотеатр "Родина",
Донецьк — орієнтовно 15-19 грудня — кінотеатр "Кінопалац-Звездочка",
Львів — орієнтовно 22-25 грудня — кінотеатр "Кінопалац-Копернік",
Одесса — орієнтовно 10-14 грудня — кінотеатр "MASKI".

Цього разу буде представлено 7 фільмів для перегляду в столиці та 5 — в інших містах. Більшість із запропонованих стрічок отримали престижні британські та міжнародні кінонагороди.

Фільм-відкриття цьогорічного фестивалю — режисерський дебют видатного англійського актора Чарлза Денса ("Госфорд парк", "Басейн"), романтична драма "Леді в лаванді" (Ladies in Lavender). На закритті відбудеться показ володаря "Золотого Лева" Венеціанського міжнародного кінофестивалю, стрічки живого класика британського кіно Майка Лі "Вєра Дрейк" (Vera Drake) (також "Кубок Вольпі" за найкращу жіночу роль Імелді Стонтон).

Серед родзинок програми можна виділити найкращий британський фільм-2004 (за висновком Британської кіноакадемії) і водночас найкращий фільм про альпіністів в історії кіно (за відгуками сотень кінокритиків і глядачів) — художньо-документальну драму "Торкаючись безодні" (Touching the Void) (реж. Кевін Макдональд), сфільмовану на основі однієї з найнезвичайніших реальних історій про боротьбу за виживання.

Також пропонується увазі "британське "Місто Бога" — кримінальну драму, яка розгортається під музику гурту Massive Attack "Крутий хлопець" (Bullet Boy) (повнометражний дебют успішного документаліста Сола Дібба); любовний трикутник із фатальною нетрадиційною пристрастю, "Безмежне кохання" (Enduring love) (реж. Роджер Мічелл), блискуче розіграний талановитими британськими акторами — Деніелом Крейґом, Рісом Івансом та Самантою Мортон.

Ще одна стрічка — екранізація відомого бестселера Іана МакЮена "Пікнік на руїнах розуму".

У програмі фестивалю представлено одразу дві мультикультурні варіації на тему сучасних "Ромео і Джульєти", де в ролях Монтеккі та Капулетті — християнський та ісламський світи: повнометражний художній дебют Домініка Сейваджа "Кохання + ненависть" (Love + Hate) і остання стрічка визнаного метра британського кіно Кена Лоуча ("Мене звати Джо", "Щасливі шістнадцять років", "Квиток на поїзд") — "Поцілуймося востаннє" (Ae Fond Kiss( (назва походить від однойменного вірша Роберта Бернса), яка отримала приз екуменічного журі Берлінського міжнародного кінофестивалю та французький еквівалент "Оскара" — премію "Сезар" як "найкращий європейський фільм".

У Києві кожен фільм демонструватиметься двічі — один раз у перекладі і один раз мовою оригіналу. В інших містах фільми демонструватимуться у перекладі, а деякі — ще й мовою оригіналу. Вартість квитків на фестивальні покази в Києві — 20 грн., в інших містах — також спеціальна "фестивальна" ціна, вдвічі менша за звичайні ціни зазначених кінотеатрів. Продаж квитків вже розпочався.

Детальнішу інформацію, як-то: розклад показів, описи фільмів тощо ви можете знайти на веб-сайті фестивалю — www.britfilm.com.ua.

Организатор: www.britfilm.com.ua.
Креативний партнер проекту: www.britfilm.com.ua.
Співорганізатор: компанія www.britfilm.com.ua.