анонси

АЛХІМІЯ СЛОВА ЖИВОГО

Книжку із такою назвою презентуватимуть 24 лютого о 18:00 у Французькому культурному центрі, куди гостинно запрошують усіх, хто цікавиться франкомовним романом другої половини ХХ століття. Видання є першим українським навчальним посібником у цій царині, створеним у рамках міжнародного проекту.

докладніше тут

КОХАННЯ, ТУГА ТА ЧУДОВЕ ВБРАННЯ

З 23 лютого в український прокат виходить японський фільм "Тоні Такітані", знятий за однойменним оповіданням шанованого багатьма Харукі Муракамі.

докладніше тут

КНЯЗЬ ВОЛОДИМИР

У другій половині лютого в Києві відбуватиметься показ новітнього російського анімаційного фільму "Князь Володимир", в основу сюжету якого покладено Житіє Володимира Красне Сонечко — хрестителя Русі.

докладніше тутФЕСТИВАЛЬ "ДВУРЕЧЬЕ"

Первый вечер поэтического фестиваля "ДвуРечье" состоится 6-го февраля в Киевском доме учителя, в 18:00. В фестивале примут участие Ирина Евса (Харьков), Иван Дуда и Александр Леонтьев (СПб), завотделом поэзии журнала "Звезда" Алексей Пурин (СПб), известный литератор и журналист Дмитрий Быков (Москва), а также авторы идеи — харьковчане Андрей Дмитриев (редактор серии) и Станислав Минаков.

докладніше тут


архів новин

27 лютого 2006 року
30 січня 2006 року
03 січня 2006 року
12 декабря 2005 года
05 декабря 2005 года
28 ноября 2005 года
21 ноября 2005 года
14 ноября 2005 года
07 ноября 2005 года
24 октября 2005 года
17 октября 2005 года
03 октября 2005 года
19 сентября — 26 сентября 2005 года
05 сентября 2005 года
29 августа 2005 года
22 августа 2005 года
08 августа 2005 года
01 августа 2005 года
25 июля 2005 года
01 июля — 01 июня 2005 года
01 июня — 12 апреля 2005 года


Повна карта розділів:
Арт: 1 2
Книжки: 1 2 3 4 5 6 7
Кіно та театр: 1 2 3 4 5
Музика: 1
Цікаве: 1
Сергій Жадан презентує новий роман

Лютий 27, 2006 р., понеділок.

Панове, не проґавте! Сергій Жадан буде у Києві тільки 1 день — а саме 6 березня! Власне цього дня промо-тур на підтримку нової книги Сергія Жадана "Гімн демократичної молоді" та сам письменник прибувають до столиці.

У Києві програма буде по-особливому насиченою: протягом одного дня відбуватимуться відразу дві події.

О 17:00 годині всіх бажаючих, у тому числі й журналістів, чекатимуть у книжковій крамниці "Фоліо" (ТРК" Глобус", 3 лінія, 2 поверх). Там проходитиме автограф-сесія письменника, на якій цілком демократично можна буде поспілкуватися з автором.
О 19:00 годині видавництво "Фоліо" та журнал "Афіша" гостинно запрошують до книгарні-кав'ярні "Бабуїн" (вул. Б.Хмельницького 39), де Сергій Жадан виконуватиме "Гімн демократичної молоді" під акомпанемент "Оркестру Че".

Після Києва промо-тур прямуватиме до Івано-Франківська, Львова та Чернівців.

ПРОМО-ТУР УКРАЇНОЮ

• 3 березня — Харків
19:00 — Жадан+"Оркестр Че", книгарня "Куб", вул. Петровського 37

• 4 березня — Дніпропетровськ
18:00 — Жадан+"Оркестр Че", Палац дітей та юнацтва, наб. Перемоги 5

• 6 березня — Київ
17:00 — Автограф-сесія в книгарні "Фоліо", ТРК "Глобус" 3 лінія 2 поверх
19:00 — Жадан+"Оркестр Че", кофейня-книгарня "Бабуїн", вул. Б. Хмельницького 39 (за підтримки журналу "Афіша")

• 9 березня — Івано-Франківськ
17:00 — Клуб-кафе "Химера", вул. Чорновола 23

• 10 березня — Львів
15:00 — Студентський клуб Львівського Національного університету.

• 11 березня — Чернівці
16:30 — Будинок культури творчої молоді "Автограф", вул. І. Франка 29

Наразі ви маєте можливість ознайомитись із найбільш цікавими фрагментами рукопису.

СЕРГІЙ ЖАДАН
ГІМН ДЕМОКРАТИЧНОЇ МОЛОДІ


"Гімн демократичної молоді" — це шість ліричних історій про розвиток середнього бізнесу в умовах формування відкритого суспільства. Сюжет книги поєднує в собі ліричну оповідь з фаховими публіцистичними розвідками, присвяченими легалізації тіньового сектору економіки. Ідеальне чтиво для домогосподарок.

"Все, що стосується фінансів, бізнес, який ти робиш, твоя персональна фінансова стабільність заганяють тебе щоразу в більш темні й глухі кути, з яких вихід лише один — в напрямку чорного маловивченого простору, в якому знаходиться область смерті. Коли одного разу ти прокидаєшся і розумієш, що для продовження життя тобі необхідна стороння підтримка і бажано, аби це була підтримка безпосередньо господа бога або кого-небудь із його найближчого оточення. Але яка підтримка, забудь це слово, все в цьому житті замішано на тобі, так що і вигрібати доведеться самому, тому вважай — бізнес і любов, секс і економіка, так, так, економіка — цей простатит для середнього класу, тахікардія для піонерів валютних бірж; пара невдалих законопроектів і ти потенційний потопельник, в сенсі тебе обов"язково потоплять, скоріше за все в цементі, і смертельні цементні хвилі, кольору кави з молоком, зійдуться над тобою, відділяючи тебе від життя і навіть від смерті, тому що в подібному випадку ти не заслуговуєш на нормальну спокійну смерть, вигрібай не вигрібай, але вже нічим не зарадиш, фінансова заборгованість висить над тобою, як повний місяць, і тобі лишається тільки вити на нього, привертаючи увагу податкової інспекції. Скільки молодих душ поглинула в себе неспроможність вірно заповнити бізнес-плани, скільки сердець розірвала приватизаційна політика; зморшки на їхніх сухих обличчях і жовтий металевий відблиск в очах лишаються по довгій боротьбі на виживання — це наша країна, це наша економіка, це наша з тобою дорога в безсмертя, присутність якого відчуваєш, прокинувшись одного разу і несподівано усвідомивши, що в житті немає нічого крім твоєї душі, твоєї любові, і твого, блядь, боргу, який ти ніколи не зможеш повернути, принаймні, не в цьому житті".

Демократія починається тоді, коли вбивають твого дилера. Любов безпосередньо залежить від легальності фінансових потоків, які проходять повз тебе. Реальна влада в цій країні належить тридцятилітнім психопатам, хоча вони про це ще не знають. Всі персонажі, назви фірм, державних установ, схеми економічних злочинів, адреси підприємств, статті кримінального кодексу, рецепти лікувальних засобів, сценарії порнофільмів та заклики до повалення конституційного ладу є вигаданими. Єдино правдивим є українське економічне диво, котре ввозиться контрабандою через кордони республіки".


Ще статті про книги Сергія Жадана:
• "Депеш Мод"
• "Anarchy in the Uk"